19.05.2024, 23:51
Головна » 2014 » Вересень » 11 » Книжкова виставка «Тільки рухом життя і обіймеш…»
Книжкова виставка «Тільки рухом життя і обіймеш…»

Народний Рух України є однією з перших партій в новітній українській історії. Розпочавши своє життя 1989 року, як громадсько-політичний рух, що об'єднував різні демократичні угруповання він став рушійною силою, котра повела українців до здобуття незалежності. Саме створення та розвиток української самостійної держави, відродження української нації, захист національних інтересів були і залишаються головними завданнями Народного Руху України.  Готуючись до відзначення 25 річниці створення громадсько-політичної організації «Народного Руху України»  бібліотечні заклади району організовують викладки літератури, фотовиставки та тематичні підбірки публікацій.  Тлумацька центральна бібліотека запрошує на перегляд книжково-ілюстративної виставки: «Тільки рухом життя і обіймеш…», яка  ознайомить користувачів із літературою про історію національно-визвольного руху,  із важливими свідченнями й документами про складний історичний процес пробудження й розвитку національної свідомості нашого народу, який вірить, що десятки років боротьби, багатолітня праця не можуть минути намарно. І Українська Нація постане з боротьби оновленою, єдиною та могутньою. Такою, як її бачили творці Народного Руху України.

Переглядів: 463 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0