09.05.2024, 19:43
Головна » 2016 » Січень » 22 » Книжкова виставка-факт «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення» у Тлумацькій центральній районній бібліотеці

22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України, а 22 січня було проголошено всенародним святом.
    Сьогодні проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. Але  Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.  Адже попри окремі відмінності в регіональному вимірі наш народ надає перевагу національній спільності.
    Саме цій знаменній події присвячена книжкова виставка «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення» в центральній районній бібліотеці.
    За допомогою літератури, яка представлена на виставці, працівники бібліотеки хочуть поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики, викликати інтерес до вивчення історії України.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 432 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0