18.04.2024, 05:43
Головна » 2017 » Березень » 2 » Книгокотовиставка «Домашні пухнастики»
Книгокотовиставка «Домашні пухнастики»

1 березня, у перший день весни, відзначається Міжнародний день котів. Ці милі та ласкаві тварини давно стали домашніми улюбленцями, нашими найкращими друзями. Ми повинні любити і оберігати їх, адже ми відповідаємо за тих кого приручили. Про котів пишуть книги, вірші, оповідання, знімають кіно, мультфільми…
   Працівники Тлумацької центральної бібліотеки старанно приготувались до цього дня влаштувавши чудову книгокотовиставку «Домашні пухнастики», на якій можна знайти не тільки книжки про котів, але й...самих котів, щоправда іграшкових, які виготовлені з різних матеріалів.
   Бібліотекарі протягом дня розповідали відвідувачам про історію походження сімейства кошачих, про їхніх предків-генетів, про одомашнення кішок та їх розповсюдження по світу. Досить цікавою була інформація про незвичайні властивості кішок, про їхню відданість господарям, уміння передбачати природні катастрофи, про те, як краще доглядати за своїми домашніми улюбленцями.
   В Інтернет-центрі також не забули про свято. На кожному моніторі йде справжнє полювання на мишей, але... комп`ютерних. Користувачі задоволені, віртуальні коти - також!

Переглядів: 484 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0