26.09.2017, 08:37
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Класики українського слова
Класики українського слова

Рідне слово... Воно бринить, хвилює душу. Бо мова українська - то невичерпне джерело, скарбниця народного духу. Вона мелодійна, ласкава, ніжна, багата. Порадник і вчитель тим, хто її любить і шанує, і суддя тих, хто її зневажає.
     З нагоди відзначення Дня  української  писемності  і  мови у Тлумацькій центральній бібліотеці до уваги користувачів організована книжкова виставка-огляд «Класики українського слова», де представлені незабутні шедеври української класики, які  мають загальне визнання і є взірцями національної культури.
     Т.Шевченко, І.Франко, Л.Українка, І.Котляревський, О, Кобилянська, Г.Квітка-Основ'яненко, Г.Сковорода, І. Карпенко-Карий, В. Стефаник: це воістину... золоті зорі України, щире світло яких до цього часу є провідним маяком для нашого народу. Коріння їхньої творчості – в народі. Народ, його історія, його неповторна й визначна художня творчість, його співуча мова – ось джерела, що постійно живили щедрі таланти.
      Вони і нині захоплюють серце читача будь-якого віку, адже у них йдеться про вічні цінності, без ми були б іншими: біднішими, духовно нижчими. Для того, щоб почувати себе сучасною людиною, треба володіти нашими духовними скарбами...

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 82 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0