19.04.2024, 15:13
Головна » 2014 » Травень » 11 » « Я до землі вклоняюся вам мамо…»
« Я до землі вклоняюся вам мамо…»

Щорічно другої неділі травня відзначається День Матері. Він приходить до нас в період розквіту та буяння природи в триєдиному образі: Матері Богородиці, яку українці вважають заступницею, Матері - Вітчизни і земної Матері, яка дає життя. Зав. бібліотекою-філією с. Озеряни спільно з зав. клубом провели літературно-музичний вечір “Я до землі вклоняюся вам мамо”. Бібліотекар М. Левицька акцентувала, що любов до матері вічна і безмежна. Мама завжди з нами, вона живе в нас, в наших дітях та онуках і береже нас та наставляє на добро. Сільський голова  М.Солодка привітала із св`ятом матерів та бабусь, побажала їм многая літ. З любов’ю та ніжністю декламували вірші матусям С.Кудельська, Л.Ковальчук, Р.Левицька, О.Фученко. Наталія Хромей, Оксана Чуйко, Галина Василів подарували всім присутнім пісні “Чорнобривці”, “Рідна мати моя”, ”Мамо,мамо” та інші. Учасники свята переглянули книжково-ілюстративну виставку “Ми матір називаємо святою”.

Переглядів: 514 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0