17.05.2024, 04:58
Головна » 2019 » Жовтень » 15 » Історичний урок «Слава синам України - українським повстанцям»
Історичний урок «Слава синам України - українським повстанцям»

Напередодні у бібліотеці- філії с. Гринівці   відбувся історичний урок «Слава синам України - українським повстанцям» з нагоди відзначення 77-ої річниці утворення УПА. Бібліотекар Н.Цікайло провела молодь героїчними стежками Української Повстанської Армії. Присутні із сльозами на очах слухали чудову поезію про подвиги тих, хто виборював українську незалежність і поклав життя у боротьбі за нашу Землю, націю і державу. Протягом жовтня  у бібліотеці діє книжково-ілюстративна виставка «УПА - армія, якою можна пишатись!». Відвідувачі виставки мають можливість познайомитися із книгами про Українську Повстанську Армію , з національними героями : генералом Романом Шухевичем - Першою особою , яка стояла на чолі визвольної боротьби українського народу у найважчі повоєнні роки; Степаном Бандерою - Провідником ОУН , символом героїчної боротьби за Україну та іншими борцями за українську незалежність.

Переглядів: 244 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0