26.04.2024, 08:11
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Історичний урок-пам’яті "Україна: крізь віки і серця…"
Історичний урок-пам’яті "Україна: крізь віки і серця…"

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України.
   Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
   У Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ із студентами коледжу ЛНАУ проведено історичний урок пам’яті “Україна: крізь віки і серця…”.
   на якому ішла мова про Революцію Гідності, яка не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а й показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.
   Під час заходу було презентовано книжкову виставку-пам’ять “І останній їх погляд-небо крізь віко щитів», де представлені матеріали про Майдан, Небесну Сотню та новітню історію в документально-художній літературі ,фотоальбоми «Від майдану до АТО», книгу-альбом пам’яті полеглих за Україну (воїнів Івано-Франківської області). Запрошуємо користувачів бібліотеки завітати до центральної бібліотеки і переглянути виставку.

Переглядів: 453 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0