26.09.2017, 08:38
Головна » 2017 » Червень » 26 » Історична виставка-перегляд «Джерело права і свободи» до дня Конституції
Історична виставка-перегляд «Джерело права і свободи» до дня Конституції

Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції, адже основному Закону України - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон.
   Тлумацька центральна бібліотека в переддень Дня Конституції презентувала читачам історичну виставку літератури «Джерело права і свободи». На ній представлені матеріали, які відображають важливі історичні моменти конституційного процесу в Україні від маловідомих сторінок Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України; книги з історії правової культури українського суспільства, державної символіки та конституційного права; матеріали з основ демократії та питань конституційної реформи.
   Представлена література надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну суверенну і незалежну державу, а також знайти відповідь на питання: якою є історія українських конституцій; коли і за яких суспільно-політичних умов прийнято чинну Конституцію України.
   Також тут можна познайомитись з текстом діючої Конституції та коментарями до Конституції України.. Бібліотекарі запрошують всіх на перегляд виставки, яка діятиме до кінця червня.

Переглядів: 34 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 4.0/6