28.03.2024, 23:24
Головна » 2018 » Вересень » 21 » «Велоспорт – запорука здоров’я»
«Велоспорт – запорука здоров’я»

У четвер, 20 вересня  пройшла рекламна акція «Велоспорт – запорука здоров’я», учасниками якої стали  бібліотекарі Публічної бібліотеки та працівники відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ.

Велопробіг був здійснений на велосипедах в рамках  обласної акції « Бібліотека за здоровий спосіб життя».

Мета акції – показати, що велосипед придатний не лише для активного відпочинку у вихідний день, але й зручний, екологічний та сучасний транспортний засіб для поїздок на роботу.

Учасники пробігу розпочали свій маршрут від Тлумацького народного дому, заїхали на Тлумацьке озеро та відправилися до села Надорожна. По дорозі  бібліотекарі пропонували жителям вести здоровий спосіб життя та займатися велоспортом.

Маршрут  завершився біля  бібліотеки для дітей Публічної бібліотеки. Всі учасники акції дістали заряд енергії, позитивних емоцій та вражень.

Переглядів: 406 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0