Вітаю Вас, Читач · RSS

Меню сайту


Революція Гідності


Пошук


Форма входу


Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Інтернет-ресурси Тлумаччини
Тлумацька РДА
Тлумацька районна рада
Тлумацьке ОТГ


Погода у Тлумачі


Наша адреса

м. Тлумач, Івано-Франківська обл. вул. Грушевського, 2
тел. (03479)2-21-32 e-mail: tlumcbs@ukr.net


Соціальні мережі

Ми у Facebook


Відвідування

Відвідуваність користувачів
за весь часВідвідуваність за 2017 рік
від 02.11
(переглядів)18.10.2018, 10:52
Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Історична година пам’яті «Їх душі – горіння і криця» (до 75-річчя створення УПА) у центральній бібліотеці Тлумацького ОТГ
16:00
Історична година пам’яті «Їх душі – горіння і криця» (до 75-річчя створення УПА) у центральній бібліотеці Тлумацького ОТГ

   Історія України багата як на славні, так і на трагічні події. 14 жовтня - це одна із найвизначніших дат в історії України. Це свято наших дідів, нас і всієї нашої країни. Героїчна історія УПА є величним прикладом жертовного служіння українському народу.
   Народе мій, великий український! Стою сьогодні перед тобою, як син землі української, бо настала свята година молитви і сповіді, яка встає з чистоти матінки – землі і пречистого світла батька - неба, і зоріє в тому світлі українська душа, і являє молитву та сповідь у слові, яке почули у центральній бібліотеці Тлумацького ОТГ студенти аграрного коледжу. Для них було проведено історичну годину пам’яті «Їх душі – горіння і криця».
   Студенти мали змогу почути, що УПА – це армія українців, які хотіли, щоб Україна була незалежною і щоб на Україні не панували чужинці. А господарями були українці із своїми символами та звичаями. Для присутніх на заході було презентовано книжково-ілюстративну виставку «Вони за Україну полягли», художнє читання поезій, монологів, проведено огляд трилогії Михайла Андрусяка «Брати Грому», «Брати вогню», «Брати просторів» та трагічної повісті Марії Матіос «Солодка Даруся».
   Підростаючому поколінню у незалежній державі треба знати правду про минуле своєї країни, щоб узяти в спадок усе краще, позитивне, розвиваючи в собі національну свідомість, дух високої моралі, активну громадянську позицію, бути гідними нащадками героїв!
   Слава Героям! Слава Україні!

 

 

Переглядів: 104 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]