29.03.2024, 09:59
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Голодомор: трагічні сторінки в історії людства
Голодомор: трагічні сторінки в історії людства

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932- 1933, 1946-1947 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.
   Головне у діяльності бібліотек по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію.
   Бібліотека с. Колінці провела годину пам’яті «Пам’ять людська не забуде повік». Бібліотекар І. Кулик, за допомогою книг, донесла до присутніх інформацію про те, що Україна в 1932-1933 та 1946-1947 роках пережила страшну трагедію – Голодний Мор, який забрав життя мільйони наших земляків. Голодомор – не історія минувшини, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує нашу пам’ять… Ми, українці, повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися.
   Зачитала спогади дев’яносто чотирьох річної жительки села М. Кулик про страшні роки голоду в 1947 році.
   Користувачі бібліотеки читали поетичні рядки про страшні роки штучного голоду.
   Приспущені були державні прапори… односельчани взяли участь в акції «Запали свічку пам’яті»… у вікнах світилися вогники свічок … в світлу, добру пам'ять жертв страшних подій.

Переглядів: 439 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0