25.04.2024, 07:28
Головна » 2014 » Лютий » 10 » Година-спомин «Афганістан болить в моїй душі»
Година-спомин «Афганістан болить в моїй душі»
 З нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в бібліотеці-філії с. Остриня проведено годину-спомин «Афганістан болить в моїй душі». За загиблих воїнів, які поклали своє життя у тій страшній війні у сільському храмі була відправлена панахида, а також односельчани помолилися за здоров'я воїна-афганця Ігора Калиняка. Після цього у сільській бібліотеці відбулася зустріч з учасником бойових дій в Афганістані. На захід прийшли молодь села, представники громадської організації «Імпульс Острині», педагоги, члени виконкому сільської ради. Воїна-афганця вітали настоятель церкви святого Миколая отець Василь, сільський голова В.Є. Доронюк. «Сьогодні важко згадувати мені, а швидше волію ніколи не згадувати про ті страшні і тривожні роки свого армійського пекла, але забувати і замовчувати про події тієї війни також не можна, не маю права, бо там гинули наші земляки, котрим ще тільки засівалося на життя», - говорив Ігор Степанович. Без сумніву, з усіх присутніх, він найбільше розуміє цінність людського життя і сутність мирного існування і знає, як боляче оплакувати втрати, він чесний перед власною совістю і світлою пам’яттю, а нагороди Батьківщини є незабутньою пам’яттю про суворі дні війни, про безкорисливу дружбу і вірність військовому обов’язку. На згадку про зустріч Ігор Калиняк подарував бібліотеці книгу «Обпалені війною. Афганістан (1979-1989)», а бібліотекар познайомила присутніх із тематичною викладкою літератури "Крізь пекло афганської війни".
Переглядів: 633 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0