19.05.2024, 19:13
Головна » 2014 » Грудень » 24 » Годинa скорботи “Коли ви вмирали, вам дзвони не грали”
Годинa скорботи “Коли ви вмирали, вам дзвони не грали”

Минуло 70 років з того трагічного дня, коли відбулася страшна битва у селі Ісаків між жителями села та переважаючими силами більшовиків. 22 грудня 1944 року все село здригнулося від нападу ворога. Відбувся жорстокий бій, у якому полягло багато наших односельчан.
 Щоб вшанувати пам’ять полеглих бібліотека-філія спільно з  клубом і школою провели Годину скорботи “Коли ви вмирали, вам дзвони не грали”. Була відправлена панахида за полеглих. Перед присутніми виступив директор школи Габурак М. І. та вихідець із села житель міста Тлумача Костюк С. М. Діти декламували поетичні твори, були виконані патріотичні пісні у виконанні вокальної групи.  Захід завершила бібліотекар Світлана Денис згадавши Небесну сотню та полеглих у війні на сході України, ушанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 455 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0