25.04.2024, 14:10
Головна » 2014 » Березень » 31 » Година – реквієм «Не плачте за мною, тільки помоліться»
Година – реквієм «Не плачте за мною, тільки помоліться»

Минає 40 – день з часу загибелі Героїв «Небесної сотні». Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем. У Колінцях відбулася поминальна служба за загиблими на Майдані, де вшанували спільною молитвою тих героїв, хто віддав життя за незалежну, могутню і правдиву Україну, яку відслужив настоятель храму УГКЦ о. Миколай.  Працівники культури Кулик І. І.  та Водославська Р. В  провели годину – реквієм «Не плачте за мною, тільки помоліться». Розпочалася година вшанування хвилиною мовчання та покладанням свічок і квітів біля хреста встановленого на честь Незалежності України. Читачі бібліотеки декламували поезії присвячені пам’яті героїв. Серед учасників Київського Майдану також було кілька наших односельчан. Очевидцем кривавих подій був Гриньків В. В., який охоче поділився своїми важкими спогадами та звернувся з закликом: «Давайте ніколи не забувати про той шанс на щасливе майбутнє, який вони нам дали! Давайте пам’ятати про це не тільки в дні жалоби, а й протягом всього життя. «Герої не вмирають!» В бібліотеці представлено виставку «Небесна Сотня», де зібрані газетні статті про усіх мужніх людей, які загинули у боротьбі за волю нашої держави. Вони гідні сини українського народу. Що віддали своє життя задля світлого майбутнього нашої Батьківщини!

Переглядів: 530 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0