25.04.2024, 11:51
Головна » 2017 » Листопад » 28 » Година-пам’яті «Голгофа голодної смерті»
Година-пам’яті «Голгофа голодної смерті»

Голодомор 1932-1933 років в Україні - не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу. Понад 7 мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети – ослаблення та винищення волелюбного українського селянства – соціальної основи нації.
   24 листопада 2017 року користувачі бібліотеки-філії села Вікняни стали учасниками години пам’яті «Голгофа голодної смерті». Бібліотекар Дуда М.М. зазначила, що в історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. І одна із найстрашніших – Голодомор. Молоді читачі дізналися про причини і наслідки цієї трагедії.
   Після завершення заходу всі хвилиною мовчання вшанували жертв Голодомору і запалили свічки пам’яті та помолилися за душі тих, хто помер у роки Голодомору.

Переглядів: 436 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0