29.03.2024, 00:53
Головна » 2014 » Січень » 29 » Година історичної пам'яті "Ще юнаки, ще зовсім діти" в бібліотеці-філії с. Гарасимів

До дня вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 р. у бібліотеці с. Гарасимів було проведено годину історичної пам’яті «Ще юнаки, ще зовсім діти». Бібліотекар філії Надія Боднар розповіла присутнім про одну з найтрагічніших сторінок нашої історії – битву під Крутами.  Память про героїв Крут, оповита ореолом слави, стала взірцем та прикладом для наслідування в нинішній час.  Запалена свічка та хвилина мовчання стали символом скорботи про 300 загублених життів юних українців.  Юнаки Олійник Д., Спотнік А., Спотнік В., та інші читали вірші та уривки з поем, а саме: «Крути», «На бій ішли з бадьорим співом», «І пам’яті тридцяти» та ін.  У бібліотеці оформлено книжкову виставку «Памяті героїв Крут». Із газет та книг молодь дізналася, що Крути – вплелись в історію України.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 514 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0