26.04.2024, 14:15
Головна » 2014 » Квітень » 10 » Година духовності «У молитві схиляємо коліна»
Година духовності «У молитві схиляємо коліна»

Молитва… У ній ми підносимось до Бога, щиро просячи у нього допомоги. А у хвилини радості ми говоримо: «Дякую тобі, Господи», а у хвилини біди – «Господи поможи». Молитва поєднує людей у храмі Господньому під час Богослужінь. На велике свято «Благовіщення Діви Марії» розмова про молитву поєднала людей у Якіському клубі. Бібліотекар  Марія Луцик – відкрила годину духовності «У молитві схиляємо коліна» словами св. Григорія Богослова: «Найголовніша справа в житті – це молитва, а всі інші справи другорядні». На святі виступили священники: о. Петро та о. Володимир з розясненням сутi та великої сили молитви. Школярі щиро читали молитви до Ісуса, Матінки Божої та ангелів-охоронців. Ансамбль дівчат виконав пісню «Через поле України ішла Божа Мати». Церковний хор виконав ряд пісень духовної тематики. Бібліотекар Марія Луцик ознайомила присутніх з книжково-ілюстративною виставкою «З Богом у серці».

Переглядів: 621 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 2.0/1