19.04.2024, 09:14
Головна » 2014 » Липень » 22 » Година духовного спілкування в делевській бібліотеці «Молитва – джерело світла й добра»

Що означає молитва в житті кожної людини розмірковували читачі делівської бібліотеки-філії на годині духовного спілкування «Молитва – джерело світла й добра». На розмову запросили священника отця Івана, який розказав про силу і значення молитви в житті кожної людини.Бібліотекар Марія Стефанишин ознайомила присутніх з літературою духовної тематики, якою поповнився фонд бібліотеки та книжковою виставкою «Боже, все вказує на велич Твою».Звучали духовні пісні, молитви, відбулась цікава дискусія, як треба молитись, які молитви читати та інші питання.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 509 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0