24.04.2024, 19:25
Головна » 2018 » Травень » 5 » «Гірчить Чорнобиль, крізь віки, гірчить»
«Гірчить Чорнобиль, крізь віки, гірчить»

Чорнобильська  катастрофа  вразила  весь світ, приголомшила  людей страшним  розмахом  незвіданої  раніше  біди, трагічні  наслідки  якої відчуватиме  ще  не одне наступне покоління.  Вибух, що стався   26 квітня 1986 року  на  Чорнобильській   АЕС, ось уже 32 роки  не  втихає  у нашій свідомості.  Ця  трагедія  зачепила  долю  кожного  українця.

Ще довго ми будемо відчувати  на  собі  її  наслідки, ще довго  чутимемо  її дзвони.  Вони  лунатимуть  за  тими, кого  вже  немає, кого не стане  завтра, хто заплатив  за  чиюсь  помилку  своїм  здоров'ям,  життям.

Сучасне покоління не має права забувати трагічні сторінки історії.

До цієї дати в публічній  бібліотеці  ОТГ проведено годину- пам’ять «Гірчить Чорнобиль, крізь віки, гірчить».

Присутні послухали  розповідь  бібліотекарів про аварію на ЧАЕС, героїчні дії  ліквідаторів, які ціною свого життя захищали нас від наслідків катастрофи.

Під час заходу прозвучали записи пісень «Чорнобиль», «Лелеки».

Переглянуто  документальний фільм «Цей день в історії».

Студенти аграрного коледжу ЛНАУ та учні гімназії читали вірші присвячені  подіям на Чорнобильській АЕС . Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.

Бібліотекарі представили своїм користувачам виставку-спомин "Чорнобиль. Трагедія. Память».  Видання, представлені на ній, познайомлять усіх бажаючих з трагічними сторінками в історії України та всього світу.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про цю трагедію.

Сучасне покоління не має права забувати трагічні сторінки історії.

Під час заходу прозвучали записи пісень «Чорнобиль», «Лелеки».

Переглянуто  документальний фільм «Цей день в історії».

Переглядів: 362 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0