10.05.2024, 07:15
Головна » 2016 » Лютий » 17 » «Герої нашого часу»
«Герої нашого часу»

У бібліотеці с. Жуків відбулась зустріч присвячена 27-річниці виведення військ з Афганістану. Свято організувала бібліотекар Леся Карабин. Були запрошені  воїни - афганці  – уродженці села та учасники АТО, сільський голова, священник, директор Тлумацької  ЦБС.
     З Божим благословенням виступив отець Володимир. Із  вступним словом виступала бібліотекар Леся Карабин, наголосивши, що у цей день ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців, гордимося подвигом воїнів АТО, схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого воїна-афганця Миколи Магдія.
    Програму продовжили ведучі наголосивши, що пам’ять про події жива, оскільки це історія нашого народу, яка коштувала їй втрати сотень і тисяч юнаків, яким би ще жити й жити, а їх привозили у цинкових трунах.
    До слова був запрошений односельчанин, учасник бойових дій Василь Андрієнко, який розповів про свій бойовий шлях на афганській землі та про мужність і героїзм своїх побратимів. Про військові дії в зоні АТО розповіли Віктор Буряний та Олександр Бойчук. Присутні мали можливість почути розповіді  прапорщика в запасі, воїна миротворчих сил Миколи Доронюка.
    Спалахували сльози свічок. Хвилина мовчання відлуннювала у кожного в серці  пам’яттю про їх подвиги.
    Учасники художньої самодіяльності підготували для воїнів концертну програму. Для них звучали слова подяки від мешканців села та школярі привітали кожного квітами.

Переглядів: 432 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0