29.03.2024, 02:24
Головна » 2018 » Грудень » 10 » Є право - є надія
Є право - є надія

Як відомо, права людини — це природні можливості громадянина, що забезпечують його життя, людську гідність і свободу діяльності у всіх сферах суспільного життя.

В перший тиждень грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Заходи проведені в тиждень права, сприяють підвищенню правової культури громадян, інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації.

В рамках тижня права в Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ проведено цикл заходів правової тематики.

А саме в  чит. залі бібліотекар провела коментований огляд книжкової виставки  «Є право- є надія» , на якій представлена література на правову тематику із фонду бібліотеки.

Не менш цікаво пройшла  зустріч з представниками Управління  Держпраці в Івано-Франківській області- головним державним інспектором  відділу нагляду в АПК та СКС  Жданюком Андрієм Валерійовичем та головним державним інспектором відділу з питань експертизи умов праці Острижнюк Оксаною Іванівною .   Читачам  бібліотеки (учням гімназії та загально-освітньої школи І-ІІІ ст.) було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України. Більш детальну інформацію старшокласники отримали по трудовому законодавству,а також мали можливість поставити запитання та отримати кваліфіковану відповідь від інспекторів держпраці.

Переглядів: 395 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0