17.05.2024, 05:37
Головна » 2019 » Листопад » 12 » Дзвенить струмочком наша мова
Дзвенить струмочком наша мова

Як блакиті без сонця нема,

Так і мови нема без народу,

і народу без мови нема.

В. Забаштанський

Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона відзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

До дня української писемності та мови у бібліотеці-філії с. Пужники проведено поетичний ранок «Дзвенить струмочком наша мова». Молоді користувачі поринули у чудовий і прекрасний світ нашої української мови, декламували вірші українських поетів, взяли  участь у мовній  вікторині, розгадували загадки про рідне слово, співали пісні.

На завершення заходу всіх присутніх бібліотекар М. Гнатюк ознайомила з книжковою виставкою «Із слова починається людина. Із мови починається мій рід», та розповіла учням про історію розвитку української мови з давніх часів й до наших днів, про перші українські  словники.

Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова - душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб». Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці і починається вона з кожного з нас.

Переглядів: 244 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0