Революція Гідності

від 02.11
(переглядів)

18.10.2018, 12:20
Головна » 2012 » Січень » 13 » «До істини іду, як до причастя»
«До істини іду, як до причастя»
http://tlumach-cbs.at.ua/news-img/3.jpgУ Бога немає сліпого випадку, тому невипадково у читальному залі Тлумацької центральної бібліотеки зібралося чимало молоді міста та постійних її користувачів. Для їхньої уваги було проведено літературно-музичне ревю «До істини іду, як до причастя» по книгах відомої журналістки, духовної письменниці, члена Спілки письменників України Калини Ватаманюк з нагоди 65-річчя від дня її народження. Працівники бібліотеки познайомили присутніх із духовними притчами, правдивими невигаданими життєвими історіями та горсточкою духовних порад із п’яти книг володарки Золотого Пера. Незабутні враження залишились після виконання таких музичних номерів як: «Чужина ти чужина» та «Молімося до Бога», які були виконані дуетом «Мальви». Надзвичайно зворушливим було художнє читання поеми «З Доріг далеких» постійним користувачем бібліотеки Дмитром Далаваруком. Бібліотекарі висловили надію, що книги Калини Ватаманюк допоможуть усім укріпитися на шляху християнського життя, преребороти багато труднощів, іншими, духовними очима подивитися на світ, адже вони закликають до світла, до добра, до найвищого щастя – жити з Господом, а все інше додасться.

Переглядів: 180 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0