Революція Гідності

від 02.11
(переглядів)

19.02.2018, 20:32
Головна » 2012 » Лютий » 14 » День Валентина в Тлумацькій центральній бібліотеці
День Валентина в Тлумацькій центральній бібліотеці

14 лютого  закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина.  Цей день називають днем закоханих. Кажуть, що цього дня навіть повітря сповнене коханням. І хоча на вулиці потріскували морози, в Тлумацькій  центральній бібліотеці тепло, затишно і святково. Око милувало  «Дерево щастя»,  виготовлене руками працівників бібліотеки, на якому поруч із райськими яблучками виблискували  різнокольрові «валентинки» із найкращими побажаннями для відвідувачів. Працівники бібліотеки провели літературно-розважальну  шоу – програму  «Золоті стріли Амура». Активними учасниками свята стали студенти Тлумацького аграрного коледжу. Вони мали можливість почути  народні прислів’я та приказки, пісні про кохання та легенди і бувальщини пов’язані з Днем Святого Валентина, а також  цікаві історії бібліотекаря кафедри «Юність» Мар’яни Цапчук про те,  як різні люди в різні епохи і по різному виражали  свої найпотаємніші почуття. Учасники свята одержували на згадку чудові валентинки, відгадуючи авторів ліричних поезій та уривки прозових творів про радість і щастя, тугу і біль, про безмежну любов та вічне кохання, які читали ведучі свята, і  які вони знаходили на сердечках , розташованих на книжковій виставці «На крилах любові». Студенти із захопленням приймали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах, серед яких:  «Ти без мене – не ти,  я без тебе – не я», суть якого полягала в об’єднанні імен в пари, відомих своєю любов’ю по всьому світу та   «Освідчення в  коханні» - освідчення юнаків дівчатам у віршованій формі. Досить цікаво провели ведучі свята мозгові  штурми: «Серенади для коханих»  та  «Найніжніші слова кохання»,  розігравши  чудові  призи  від  бібліотеки. Учасники святкової програми залишили свої відгуки та пропозиції у «Скриньці побажань»

для бібліотеки.

Переглядів: 127 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0