27.04.2024, 04:50
Головна » 2012 » Травень » 26 » День міста Тлумача
День міста Тлумача

27 травня 2012 р. відбувся звіт творчих колективів Тлумацького району в рамках святкування «Дня міста». Тлумацька централізована бібліотечна система також долучилася до цього свята, організувавши виставку - презентацію  «Мій край, моя земля, земля моїх батьків», на якій були представлені книги про історію, розвиток та досягнення Тлумаччини, інноваційні процеси сьогодення та перспективи на майбутнє,  альманахи та буклети творчих особистостей нашого краю. Привернули увагу гостей ілюстровані книги, подаровані нашою землячкою Ольгою Ошитко про відомих людей Тлумаччини, які досягли значних результатів і продовжують працювати на розвиток Батьківщини. Надзвичайно цікавим і доречним доповненням до книжкової виставки стали композиції виготовлені  із весняних квітів:  «Діти – майбутнє Тлумаччини», «Палке горіння двох сердець», «Державний прапор  - символ України». Заслуговує на увагу експозиція старовинних костюмів, які представляли бібліотеки - філії Тлумацького району  Усіх відвідувачів виставки пригощали смачними пампушками та варениками, приготовленими працівниками бібліотеки. На святі були присутні начальник головного управління культури облдержадміністрації Володимир Федорак, директор лялькового театру Роман Братковський, голова Тлумацької райдержадміністрації Василь Сенів та голова районної ради Михайло Вишневський.

Переглядів: 617 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0