04.05.2024, 16:48
Головна » 2016 » Жовтень » 3 » День людей похилого віку
День людей похилого віку

Тихо  та непомітно  падає  листя  з дерев, відчутна  вранішня  прохолода - так  до  нас  приходить  осінь. Мабуть,  недаремно  старість,  люди називають  осінню  життя. На  схилі  років,  що  приховувати, і  здоров’я  слабшає, і побутові негаразди  тиснуть  сильніше,  тому  дбайливе,  уважне  ставлення  до  літніх  людей,  які  пройшли  довгу  і  важку  дорогу  життя,  має  бути  одним   з  основних  наших  пріоритетів.  Адже  бібліотека  це  та  соціальна  інституція,  яка  забезпечує  і  сповідує  прояви  моральності.
     Працівники  бібліотеки  в  цей  святковий  осінній  день  із  щирими  та  сердечними  привітаннями  відвідали  своїх  користувачів  на  дому: Мінгереш Т. М., Волощук Г. В.,Лукашевич Г. П., Качур П. І., Гринюк М. П., які все життя відвідували бібліотеку, любили книгу, читання, спілкування з бібліотекарем, а тепер не вистачає здоров’я та сил для відвідування книгозбірні.  Хороша  книга, діляться своїми думками  наші користувачі, піднімає настрій, налаштовує на позитивні думки, додає енергії, а спілкування теж важливе, бо люди потребують поділитись з кимось переживаннями, думками, обмінятись інформацією.
     Бібліотекарі бажають їм міцного здоров’я  та благополуччя. І, незважаючи ні на  що, нехай  осіння  пора, в яку  вони  вступили, буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай  буйні  вітри  обходять  їхні обійстя, а радість і добро оселяться в їхніх домівках.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 353 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0