28.03.2024, 23:25
Головна » 2018 » Вересень » 21 » День краси і здоров’я “Особливості національної краси”
День краси і здоров’я “Особливості національної краси”

Бібліотекарі Публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ намагаються урізноманітнити форми своєї роботи, зробити їх привабливими для відвідувачів.

Справжнім святом став День краси і здоров’я “Особливості національної краси”, який бібліотека-філія села Пужники приурочила до проведення обласної акції «Бібліотеки за здоровий спосіб життя». Головною метою заходу було донесення до читачок думки, що зовнішня краса жінки тісно пов’язана з її фізичним і духовним станом.

Бібліотекар М.Гнатюк провела майстер-клас по догляду за обличчям, продемонструвала переваги професійної косметики, дала рекомендації щодо вибору кремів і масок для обличчя та багато іншого.

Наостанок, бібліотекар звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Краса врятує світ», з якої читачам були видані книги додому.

Переглядів: 360 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0