17.05.2024, 07:32

Бібліотека – знання дім,

Запрошує усіх ласкаво!

Панує затишок у нім,

Тут мудрість ходить величаво.

Тут кожен день немов би свято,

Добра струмує джерело,

І друзів знайдеш тут багато...

Так є, так буде й так було.

Книги – фундамент освіти, бібліотеки - основа цього фундаменту.

Люди завжди цінували книги і берегли їх, як дорогоцінні скарби. Без книг життя неможливе, а значить, неможливе воно і без бібліотек. У наших руках завжди свята і вічна книга – джерело духу, розуму, моралі. Дійсно, у бібліотекарів унікальна можливість нести людям високе, мудре, щире і святе, ріднити з книгою, відкривати кожному красу і силу слова.

Тож напередодні Всеукраїнського дня бібліотек з ініціативи в.о. старости села Галини Миколаївни Слободян зібралися колеги, шанувальники читання, щоб віддати шану людям, які взяли на себе відповідальність за формування і розвиток людської свідомості, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини, організацію культурно-дозвіллєвого проведення вільного часу та змістовного відпочинку.

До читальної світлиці села Бортники завітали бібліотекарі-ветерани Марія Іванівна Слобдян, Наталія Григорівна Громадюк, Меланія Михайлівна Дирів, а також бібліотекар Бортниківсько НВК Галина Михайлівна Гриновецька.

Галина Миколаївна організувала та провела свято, відзначивши благородність професії бібліотекаря та підкресливши значимість професійної діяльності кожного присутнього бібліотекаря. З її уст полинули слова вдячності за значний внесок у розвиток бібліотечної справи та за плідну роботу. Вона щиро побажала бібліотекарям і далі розвиватися задля духовного збагачення громади, а також творчих звершень, миру і щастя у кожній родині. А бібліотекам села Галина Миколаївна зробила неоціненний подарунок у вигляді книг.

Приємно було чути бібліотекарям слова вдячності від читачів, які саме в бібліотеці знаходять духовну насолоду та естетичне задоволення від прочитаних книг.

Гарним співом та професійним виконанням порадували всіх присутніх учасники колективів «Калина» та «Берегиня».

Також бібліотекарів привітали соратники у гідному вихованні молодого покоління – вчитель історії Любов Василівна Гарасимів та вчитель іноземної мови Олександра Василівна Гаріджук.

А я, в свою чергу, хочу подякувати, Вам, Галино Миколаївна за організацію цього свята душі, яке стало для мене приємною несподіванкою та за смачні подарунки для всіх присутніх цього свята.

Свято Всеукраїнського дня бібліотек збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові. Тож бажаю всім віри у власні сили, надії на краще життя, поваги від читачів, мудрості у здійсненні планів і мрій, миру, здоров’я та усіляких гараздів!

Переглядів: 250 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0