16.04.2024, 06:46
Головна » 2018 » Вересень » 28 » Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття
Читання книг – це завжди цікаве і захоплююче заняття

26 вересня під час акції «Місце зустрічі-бібліотека» для  своїх користувачів бібліотекарі презентували книжкову виставку «Різнобарвний світ сучасної прози». Він дійсно різнобарвний – це історичні романи, детективи, фантастика та пригоди.

Імена авторів книг, представлених на виставці, вже відомі на всю країну: Василь Шкляр, Ліна Костенко, Марія Матіос, Валентин Чемерис, Володимир Лис, брати Капранови, Макс Кідрук…

Колоритною є літературна творчість сучасних письменниць, які пишуть у жанрі жіночого роману. Тому ці книги виділені в окремий розділ. Тут можна знайти твори Люко Дашвар, Наталки Сняданко, Світлани Талан, Ірен Роздобудько, Лариси Денисенко, Олени Печорної та ін.

Яскраві твори, яскраві книги, калейдоскоп ситуацій і подій – реальних, натуралістичних, химерних і містичних, можливо здивують, розсмішать, зачарують, але не залишать нікого байдужим.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться сучасною літературою,

відвідати бібліотеку та вибрати книгу на свій смак.

Переглядів: 543 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0