28.03.2024, 09:55
Головна » 2017 » Квітень » 27 » «Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?»
«Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин?»

Під такою назвою у бібліотеці с. Королівка відбулась година пам’яті, приурочена річниці Чорнобильської катастрофи.
   Про причини і наслідки аварії на ЧАЕС говорила бібліотекар Ганна Павлюк: «У кожній людській душі трагічний день відізвався тривожним зойком та відчуттям біди. Роки й досі не загоїли чорнобильських ран, не стерлися в пам’яті важкі і героїчні події того часу». Старшокласники Королівської школи запевнили, що ніколи не згасне у плині часу звитяга, високий патріотизм і почесна праця, залишена у зраненій душі Чорнобиля нашими українцями.
   Бібліотекар провела екскурс книжково-ілюстративною виставкою літератури «Біль і тривоги Чорнобиля». На закінчення заходу запалили свічку пам’яті, вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у Чорнобилі.
   Великим болем у наших серцях відгукуються дзвони Чорнобиля. Чорнобиль ще довго нагадуватиме про себе…

Переглядів: 464 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0