26.04.2024, 21:54
Головна » 2013 » Серпень » 25 » «Бібліотечно-кулінарний SPA – салон»
«Бібліотечно-кулінарний SPA – салон»

25 серпня близько п’яти тисяч учасників і гостей зібрав у Тлумачі четвертий фестиваль автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».  Проходив він у рамках відзначення 800-річного ювілею покутського міста. Основою «Смачного Спасу»  стала  популяризація старовинних  покутських страв. У міському парку були розгорнуті фольклорно-етнографічні садиби, де можна було скуштувати традиційні для Тлумаччини страви. Приємною несподіванкою для жителів та гостей міста стала презентація Тлумацькою центральною бібліотекою  «Бібліотечно-кулінарного SPA – салону».  Працівники  бібліотеки  знайомили  відвідувачів  із  чудовими  виданнями книг, які відображають  те найкраще, що надбано у галузі кулінарного мистецтва, де наведені  рецепти  і технології приготування багатьох страв, відмічена найкраща риса української кухні - це великий  асортимент здорових і смачних страв. Так, наприклад, український борщ, голубці, вареники з сиром, оспівані в піснях та знані у всьому світі.  Славиться і  українське печиво: калачі, паски, бабки, медівники. В подарунок гості одержували буклети та листівки із оригінальними рецептами різноманітних страв, які розробляли кухарі Тлумаччини  або ж  самі бібліотекарі. В асортименті  виставки були різноманітні рецепти омолоджуючих масок із овочів та фруктів вирощених на Тлумацькій землі, а фахівці  косметичного салону міста погодились провести майстер - клас  «Швидке омолодження»

Переглядів: 478 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0