19.04.2024, 14:17
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Бібліотечний фонд Публічної бібліотеки Тлумацької ОТГ поповнився новинкою від автора бестселерів Василя Шкляра «Троща»

Новий роман одного із найвідоміших сучасних вітчизняних письменників, «батька українського бестселера» Василя Шкляра «Троща» - це роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою.
   «Троща – це катастрофа, це бійня, це трощення людських життів».
   Цей роман про тяжку зраду, яку можна зрозуміти, але не можна виправдати, бо коли опиняєшся в тій ситуації, в якій були його герої, то ніхто з нас не скаже, як би він повівся на його місці. Це власне теж були «залишенці», які не мали надії на визволення, на перемогу, і боролися тільки заради того, що ідею української незалежності підхоплять наступні покоління.
   Сам автор каже, що ця книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше.
   Ми щиро сподіваємось, що користувачам бібліотеки цей роман припаде до смаку.

Переглядів: 380 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0