25.04.2024, 07:10
Головна » 2014 » Березень » 12 » Шевченківські читання «Любимо Тарасе твоє щире слово»
Шевченківські читання «Любимо Тарасе твоє щире слово»
В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського Кобзаря – Т. Шевченка.  Ми гордимося  нашим генієм.  Його  книги читають і перечитують дорослі і діти,  адже  творчість Шевченка  тісно пов’язана з дійсністю сьогодення  і  всією своєю суттю скерована у майбутнє.  Кожне покоління звертається до неї, як до однієї з великих і цінних національних традицій.  Знайшла вона відгук і у серцях громади  с. Бортники. Шанувальники творчості  Тараса Шевченка взяли участь у Шевченківських читаннях  «Любимо Тарасе твоє щире слово»,  яку провела  сільська бібліотека спільно із Народним  домом.  Перегляд розгорнутої бібліотечної виставки «Уклін тобі, Кобзарю» дало можливість читачам не тільки відкрити скарбницю творчості Шевченка, його багатогранність таланту поета і художника, але й ознайомитись із мистецькими роботами користувачів бібліотеки,  присвячених великому Кобзарю.

Переглядів: 825 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 3.0/1