26.09.2017, 08:31
Головна » 2017 » Червень » 25 » Бібліо-терапевтична виставка "Література, як мікстура"
Бібліо-терапевтична виставка "Література, як мікстура"

Юність – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але й особливий стан душі. Історії, які молодь розповідає одне одному, мають властивість лікувати душевні рани. Навчіться їх слухати, запам’ятовувати і передавати тим, хто їх потребує.
   У Тлумацькій центральній бібліотеці до Дня молоді - свята творчості, енергії, романтики й запалу пізнання, організовано бібліо-терапевтичну виставку "Література, як мікстура", у якій кожен відвідувач бібліотеки зможе знайти ліки для своїх читацьких «хвороб». У наших рецептах міститься величезна доза натхнення, подарована молодим людям. Лише навчившись жити серцем, знайшовши ключ від таємного саду своєї душі і засадивши його паростками любові, ми зможемо відкрити для себе шлях до успіху.
   Бібліотека запрошує молодь знайти для себе книгу, яка б принесла душевне задоволення!

Переглядів: 38 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 5.0/2