19.05.2024, 19:13
Головна » 2014 » Грудень » 1 » Акція «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас»
Акція «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас»

1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі сьогодні говорять про ВІЛ/СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе  епідемія цієї хвороби. Тлумацька центральна бібліотека, звичайно ж, не залишилася в стороні від цієї події. Бібліотекарі провели в центрі міста акцію «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас». Символ боротьби зі СНІДом — червона стрічка, згорнута у верхній частині у формі перевернутої букви «V» — є символом розуміння та солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби. Таких стрічок-символів толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих у учасників акції було багато –  кожен перехожий отримував червону стрічку та інформаційні буклети-листівки про загрозу СНІДу. Організатори акції  відзначили, що «ВІЛ -  проблема кожного, а наше завдання — звернути увагу хоч би маленької частини населення на чуму XХІ століття. Адже однією з  причин такої сумної статистики є непроінформованість населення, а ми повинні це виправити».  Тож хай червона стрічка стане символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу не лише на 1 грудня, але і на всі дні календарного року!

Переглядів: 710 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0