26.04.2024, 13:29
Головна » 2018 » Грудень » 3 » Акція «Скажи СНІДу-НІ!».
Акція «Скажи СНІДу-НІ!».

СНІД – одна з найбільш трагічних проблем, з якою зіткнулося людство. Уперше цей день відзначався у 1988 р. після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. На жаль, в Україні темпи поширення ВІЛ-інфекцій є одним з найвищих у Європі, а поінформованість пересічних громадян про ВІЛ/СНІД лишається низькою.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ презентовано книжкову виставку "СНІД-знак біди”, на якій представлено книги, буклети про ВІЛ-інфекції та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу.

Бібліотекар спільно  із студенткою  та учнями провела вуличну  акцію «Скажи СНІДу-НІ!». Учасникам акції вручали червоні стрічки, як символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ, запрошували усіх небайдужих приєднатися до цієї акції та відзначити цей день.

Переглядів: 392 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0