23.04.2024, 11:12
Головна » 2017 » Листопад » 9 » 9 листопада - день української писемності та мови
9 листопада - день української писемності та мови

Вітаємо всіх користувачів центральної бібліотеки Тлумацької ОТГ з Днем української писемності та мови. Це – день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
Кожна епоха приносить свої винаходи і відкриття. Найбільшим винаходом людства була писемність. Кожна освічена, культурна людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності, адже це є здобутком культури і духовної діяльності українського народу. В ній і мудрість віків, і пам'ять народу, і щирість душі. Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».    До дня української писемності та мови бібліотекою для користувачів організовано книжкову виставку-експозицію «Рідне слово, то зерно посіяне богом». На виставці представлено творчість українських авторів, книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей про її красу.
   Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Переглядів: 955 | Додав: Тлумацька_ЦБС | Рейтинг: 0.0/0